Брендинг котеджного містечка Scandinavia

SCANDINAVIA

Котеджне містечко розташоване у найближчому передмісті Києва – с. Шевченкове (15 хв Житомирською трасою). Проектом заплановано 12 будинків у сучасному стилі barn house.

Задачі

01

Брендинг

Клієнт звернувся до нас у 2021 році, коли вже було обрано земельну ділянку та створено архітектурний проект. Нашим завданням було розробити візуалізації будинків, придумати назву, логотип, брендбук.

02

Сайт

Ми вирішили розробити лендинг, а не багатосторінковий сайт, щоб не розсіювати увагу користувача та послідовно розкривати інформацію. Детальніше

03

Таргет

В рамках просування нашим завданням було запустити рекламні кампанії в Instagram, Facebook та Google. Читати кейс

ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Оскільки візуалізації обʼєктів нерухомості суттєво впливають на ефективність реклами – ми взяли на себе процес створення візуалізацій котеджного містечка. Займались створенням візуалізацій від А до Я: підбирали об’єкти, які оживлять містечко, кольорову гаму деталей, ракурси та плани. Завдяки спільній роботі з архітектором ми змогли наочно продемонструвати всі переваги нового котеджного містечка.

НЕЙМІНГ

Мода на Barnhouse зародилася в Західній Європі – шляхом обʼєднання мінімалізму, лофта та біотека. Тому, при розробці назви, ми вирішили, що вона має передавати загальну стилістику котеджного містечка при цьому бути простою та зрозумілою.

ЗА 10 ДНІВ МИ ЗГЕНЕРУВАЛИ 22 ВАРІАНТИ НАЗВ

Сформували список з ТОП-5 назв, які припали до смаку всій нашій команді і презентували клієнту. Фінальне затвердження отримала назва – SCANDINAVIA VILLAGE, яка найбільш точно описує філософію містечка.

БРЕНДИНГ

Ми поєднали антрацитовий колір з акцентним насичено зеленим, бронзовими лініями та привабливим шрифтом. Таке поєднання надало фірмовому стилю естетики та преміальності.

#242D3C

#505A5A

#3cc878

Носії

Після логотипу була робота над оформленням носіїв

РЕЗУЛЬТАТ

Створений бренд для котеджного містечка SCANDINAVIA VILLAGE добре відображає атмосферу та концепцію. Ми почали співпрацю, коли на ділянці був пустир, а зараз вже збудовані 12 котеджів, де вже створюють свій домашній затишок перші мешканці.

Галерея котеджного містечка жовтень 2023 р.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ, ЩОБ ОБГОВОРИТИ ПРОЄКТ

Обговорити проєкт