Створюємо презентабельні сайти з високою ефективністю

120+

сайтів створили за 7 років

3.87%

середня конверсія наших сайтів

100%

дотримання термінів та договору роботи

Наша мета – допомагати українському бізнесу

Працюємо швидко, відповідально, та надаємо знижку -25% для українських підприємців

Керівники компаній нині мають багато викликів та необхідність змінюватися. Кожен підприємець шукає найефективніші рішення! І нам є що запропонувати.

Вже 7 років наш підхід в створенні сайтів базується на використанні маркетингових технологій, завдяки яким наші сайти приносять у 2 рази більше замовлень, ніж інші сайти в інтернеті

Кейси з розробки сайтів

Дивитись всі роботи
Ключові принципи роботи well done
01

Об’єднуємо унікальних спеціалістів

Усі члени нашої команди — це експерти у своїй справі, досвід яких допоможе вам заощадити сотні годин та тисячі доларів.

02

Надаємо цілісну стратегію просування

Виходимо за рамки одного каналу та ефективно об’єднуємо одразу 5 рекламних інструментів в єдину систему!

03

Допомагаємо залишити конкурентів позаду

Підвищуємо ROMI(і) вашого бізнесу за допомогою більш ефективних стратегій просування та ніколи не зупиняємось на досягнутому!

04

Перевищуємо очікування

Увага до деталей та скрупульозність — це ключові soft-skills команди, які завжди допомагають нам бути попереду.

05

Надаємо зручний формат комунікації

Маючи лише один контакт нашого account-менеджера ви забудете про розрізнену комунікацію з десятком фахівців, як про жахливий сон.

06

Будуємо довгострокові відносини

Працюємо на результат: 300+ успішно реалізованих проєктів, 80% звернень по рекомендаціях,  середній термін співпраці 20+ місяців.

7 ЕТАПІВ РОЗРОБКИ САЙТУ, ЯКІ ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ

Аналіз проєкту, клієнтів та конкурентів

Проводимо з вами зустріч або Zoom-конференцію, на якій дізнаємося всю інформацію про вашу компанію та продукцію, а також багато уваги приділимо вашим перевагам. В результаті формуємо наступні файли:

  • Mindmap проєкту з усіма перевагами та УТП;
  • Портрети цільової аудиторії та Jobs To Be Done;
  • Конкурентний аналіз, щоб зрозуміти, як ми можемо виділитися;
  • Технічне завдання розробки сайту з описом його функціоналу;

Розробка структури сайту та прототипування

На основі зібраної інформації ми формуємо структуру сайту за власною маркетинговою методологією. Наша мета, щоб ваш сайт мав високий рівень конверсії. Зазвичай він складає від 3 до 6%.

В результаті даного етапу ми презентуємо вам структуру сайту та прототипи всіх сторінок сайту.

Створення унікального дизайну

Спираючись на попередньо проведений аналіз, підбираємо стиль, що допоможе краще презентувати ваш продукт потенційним клієнтам. Ми не працюємо з шаблонами і завжди створюємо унікальний дизайн, який демонструє вашу неповторність.

Спочатку ми презентуємо 3 концепти дизайну. Після затвердження продовжуємо дизайн над усім сайтом в обраній стилістиці. Дизайнер створює макети для десктопної та мобільної версії сайту.

Верстка сайту

Залежно від обраної системи керування сайтом використовуємо відповідний метод верстки сторінок. У випадках, коли йдеться про системи WordPress, Opencart та Laravel, ми працюємо з чистим HTML, CSS, JS та PHP кодом. При цьому, дотримуємося підходу Pixel Perfect і робимо акцент на валідність та лаконічність коду, щоб сайт завантажувався зі швидкістю кулі.

А якщо мова йде про платформу Webflow, то ми створюємо гнучкий дизайн, використовуючи усі можливості сервісу, щоб реалізувати всі задуми щодо дизайну та анімації сторінок.

Налаштування панелі адміністрування

Паралельно верстці програмуємо серверну логіку та проводимо налаштування адмін-панелі сайту. На кожному етапі робіт виконуємо мануальне та автоматизоване тестування, добиваючись ідеальної роботи всього функціоналу сайту на момент релізу.

Після завершення всіх основних робіт ми записуємо відео інструкції з редагування та наповнення сайту.

Інтеграції та SEO-оптимізація

Виконуємо інтеграцію сайту з CRM системами, месенджерами, поштовими сервісами та системами веб-аналітики.

Також ми завжди проводимо SEO оптимізацію сайту. Завдяки цьому, після завершення всіх робіт, сайт одразу починає індексуватись і надалі має можливість протягом кількох тижнів зайняти ТОП позиції у пошукових системах за брендовими запитами.

Підтримка та A/B тестування

Після запуску сайту, протягом 30 днів, ми будемо продовжувати його підтримку у разі виникнення помилок. У цей період ми стежимо за конверсією та проводимо A/B тести з метою покращення його ефективності.

Ми не беремо абонплату за технічну підтримку сайту. Ви платите тільки в тому разі, якщо виникає необхідність доопрацювання або внесення змін.

Вартість розробки та різновиди сайтів

Лендинг

Ефективний односторінковий сайт, мета якого – продаж товарів або послуг. Лендінг має високий рівень конверсії, що забезпечує гарну окупність реклами. Такий формат сайтів також підходить для загальної презентації компанії.

Багатосторінковий сайт

Вдале рішення, якщо у вас декілька напрямів послуг або категорій товару, і для кожного з них необхідна окрема сторінка. Ідеально підходить для великих компаній, виробництв, юридичних фірм, тощо.

Інтернет-магазин

Сайт для продажу сотень або тисяч товарів, з можливістю online оплат, особистим кабінетом, трекінгом посилок, та багатьма іншими інтеграціями.

СUSTOM

Створення нестандартних або складних проєктів, що виходять за рамки звичайної розробки сайтів. Підходить для інноваційних продуктів, благодійних проєктів та всіх тих, хто хоче виділитися! Цей пакет включає все те, що ви побажаєте і навіть більше.

Сьогодні серед наших клієнтів

Що про нас кажуть клієнти

Звернулась до well done для створення лендінгу. Було легко та швидко. З першої зустрічі відчули мої побажання та втілили в життя. Проактивний підхід, професіоналізм та швидкість – те, що було мені потрібно. Втілили в життя вже декілька проектів та сміливо раджу друзям та партнерам.

Ірина Палько

Засновник та CEO компанії

Працюємо з well done вже багато років. Наша співпраця почалась зі створення нового сайту та його просування. Наразі команда закриває всі наші потреби з онлайн маркетингу: SEO, контекст, SMM, таргетована реклама, фото та відеозйомки для бренду.

Професійний, та індивідуальний підхід агенції допомагає збільшувати продажі, лояльність клієнтів та клієнтський досвід. Дуже зручно працювати, команда добре знається на своїй справі та завжди на зв’язку!

Павло Середа

Директор з маркетингу

Мене звуть Богдан і я власник Unity Barbershop. З welldone ми працюємо вже рік і я можу сміливо рекомендувати всім цю компанію. Грамотний підхід, красиві та актуальні креативи. Команда надає повний звіт з можливістю зустрітися та все обговорити, що доволі важливо.

Грубо кажучи ми розпочинали роботу барбершопа разом із командою welldone і тепер Unity Barbershop приймає близько 150-200 клієнтів на тиждень і входить до ТОП-3 барбершопів міста. Вважаю це дуже крутим результатом за рік і в цьому є величезна заслуга команди welldone.

Богдан Дикий

Власник Unity Barbershop

Ми співпрацюємо з well done вже понад 5 років. Команда чітко розуміє задачі нашого бізнесу та працює з нами на одній хвилі. Разом з well done ми виконали велику кількість задач для різних наших проєктів та продуктів. Вони працювали над неймінгом, брендингом, поліграфією, створенням сайтів та таргетованою рекламою в соцмережах. Приємно мати команду, якій можна довіряти та бачити як зростаємо і ми, і вони. Бажаю агенції успіхів та цікавих проєктів!

Євгеній Яровий

CEO

КОМАНДА, ЯКА СТВОРЮЄ НАДИХАЮЧІ ПРОЄКТИ

Олег Федоришин

Засновник агенції

Роман Дубровський

Засновник агенції

Маріна

SMM-менеджерка

Анжеліка

Копірайтерка

Анастасія

Аккаунт-менеджерка

Олексій

Таргетолог team lead

Ігор

Рroject manager

Анна

Дизайнерка

Маріна

SMM-менеджерка

Анжеліка

Копірайтерка

Та ще 10+

Талановитих спеціалістів

Долучайся!

Актуальні вакансії

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ, ЩОБ ОБГОВОРИТИ ПРОЄКТ