Створюємо презентабельні сайти з високою ефективністю

120+

сайтів створили за 8 років

3.87%

середня конверсія наших сайтів

100%

дотримання термінів та договору роботи

Наша мета – допомагати українському бізнесу

Працюємо швидко, відповідально, та надаємо знижку -25% для українських підприємців

Керівники компаній нині мають багато викликів та необхідність змінюватися. Кожен підприємець шукає найефективніші рішення! І нам є що запропонувати.

Вже 8 років наш підхід в створенні сайтів базується на використанні маркетингових технологій, завдяки яким наші сайти приносять у 2 рази більше замовлень, ніж інші сайти в інтернеті

Кейси з розробки сайтів

Дивитись всі роботи

Дивитися всі кейси з розробки сайтів

Перейти до проєктів
Ключові принципи роботи well done
01

Об’єднуємо унікальних спеціалістів

Усі члени нашої команди — це експерти у своїй справі, досвід яких допоможе вам заощадити сотні годин та тисячі доларів.

02

Надаємо цілісну стратегію просування

Виходимо за рамки одного каналу та ефективно об’єднуємо одразу 5 рекламних інструментів в єдину систему!

03

Допомагаємо залишити конкурентів позаду

Підвищуємо ROMI(і) вашого бізнесу за допомогою більш ефективних стратегій просування та ніколи не зупиняємось на досягнутому!

04

Перевищуємо очікування

Увага до деталей та скрупульозність — це ключові soft-skills команди, які завжди допомагають нам бути попереду.

05

Надаємо зручний формат комунікації

Маючи лише один контакт нашого account-менеджера ви забудете про розрізнену комунікацію з десятком фахівців, як про жахливий сон.

06

Будуємо довгострокові відносини

Працюємо на результат: 300+ успішно реалізованих проєктів, 80% звернень по рекомендаціях,  середній термін співпраці 20+ місяців.

7 ЕТАПІВ РОЗРОБКИ САЙТУ, ЯКІ ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ

Аналіз проєкту, клієнтів та конкурентів

Проводимо з вами зустріч або Zoom-конференцію, на якій дізнаємося всю інформацію про вашу компанію та продукцію, а також багато уваги приділимо вашим перевагам. В результаті формуємо наступні файли:

 • Mindmap проєкту з усіма перевагами та УТП;
 • Портрети цільової аудиторії та Jobs To Be Done;
 • Конкурентний аналіз, щоб зрозуміти, як ми можемо виділитися;
 • Технічне завдання розробки сайту з описом його функціоналу;

Розробка структури сайту та прототипування

На основі зібраної інформації ми формуємо структуру сайту за власною маркетинговою методологією. Наша мета, щоб ваш сайт мав високий рівень конверсії. Зазвичай він складає від 3 до 6%.

В результаті даного етапу ми презентуємо вам структуру сайту та прототипи всіх сторінок сайту.

Створення унікального дизайну

Спираючись на попередньо проведений аналіз, підбираємо стиль, що допоможе краще презентувати ваш продукт потенційним клієнтам. Ми не працюємо з шаблонами і завжди створюємо унікальний дизайн, який демонструє вашу неповторність.

Спочатку ми презентуємо 3 концепти дизайну. Після затвердження продовжуємо дизайн над усім сайтом в обраній стилістиці. Дизайнер створює макети для десктопної та мобільної версії сайту.

Верстка сайту

Залежно від обраної системи керування сайтом використовуємо відповідний метод верстки сторінок. У випадках, коли йдеться про системи WordPress, Opencart та Laravel, ми працюємо з чистим HTML, CSS, JS та PHP кодом. При цьому, дотримуємося підходу Pixel Perfect і робимо акцент на валідність та лаконічність коду, щоб сайт завантажувався зі швидкістю кулі.

А якщо мова йде про платформу Webflow, то ми створюємо гнучкий дизайн, використовуючи усі можливості сервісу, щоб реалізувати всі задуми щодо дизайну та анімації сторінок.

Налаштування панелі адміністрування

Паралельно верстці програмуємо серверну логіку та проводимо налаштування адмін-панелі сайту. На кожному етапі робіт виконуємо мануальне та автоматизоване тестування, добиваючись ідеальної роботи всього функціоналу сайту на момент релізу.

Після завершення всіх основних робіт ми записуємо відео інструкції з редагування та наповнення сайту.

Інтеграції та SEO-оптимізація

Виконуємо інтеграцію сайту з CRM системами, месенджерами, поштовими сервісами та системами веб-аналітики.

Також ми завжди проводимо SEO оптимізацію сайту. Завдяки цьому, після завершення всіх робіт, сайт одразу починає індексуватись і надалі має можливість протягом кількох тижнів зайняти ТОП позиції у пошукових системах за брендовими запитами.

Підтримка та A/B тестування

Після запуску сайту, протягом 30 днів, ми будемо продовжувати його підтримку у разі виникнення помилок. У цей період ми стежимо за конверсією та проводимо A/B тести з метою покращення його ефективності.

Ми не беремо абонплату за технічну підтримку сайту. Ви платите тільки в тому разі, якщо виникає необхідність доопрацювання або внесення змін.

Вартість розробки та різновиди сайтів

Лендинг

Ефективний односторінковий сайт, мета якого – продаж товарів або послуг. Лендінг має високий рівень конверсії, що забезпечує гарну окупність реклами. Такий формат сайтів також підходить для загальної презентації компанії.

Багатосторінковий сайт

Вдале рішення, якщо у вас декілька напрямів послуг або категорій товару, і для кожного з них необхідна окрема сторінка. Ідеально підходить для великих компаній, виробництв, юридичних фірм, тощо.

Інтернет-магазин

Сайт для продажу сотень або тисяч товарів, з можливістю online оплат, особистим кабінетом, трекінгом посилок, та багатьма іншими інтеграціями.

СUSTOM

Створення нестандартних або складних проєктів, що виходять за рамки звичайної розробки сайтів. Підходить для інноваційних продуктів, благодійних проєктів та всіх тих, хто хоче виділитися! Цей пакет включає все те, що ви побажаєте і навіть більше.

Сьогодні серед наших клієнтів

Що про нас кажуть клієнти

Звернулась до well done для створення лендінгу. Було легко та швидко. З першої зустрічі відчули мої побажання та втілили в життя. Проактивний підхід, професіоналізм та швидкість – те, що було мені потрібно. Втілили в життя вже декілька проектів та сміливо раджу друзям та партнерам.

Ірина Палько

Засновник та CEO компанії

Працюємо з well done вже багато років. Наша співпраця почалась зі створення нового сайту та його просування. Наразі команда закриває всі наші потреби з онлайн маркетингу: SEO, контекст, SMM, таргетована реклама, фото та відеозйомки для бренду.

Професійний, та індивідуальний підхід агенції допомагає збільшувати продажі, лояльність клієнтів та клієнтський досвід. Дуже зручно працювати, команда добре знається на своїй справі та завжди на зв’язку!

Павло Середа

Директор з маркетингу

Мене звуть Богдан і я власник Unity Barbershop. З welldone ми працюємо вже рік і я можу сміливо рекомендувати всім цю компанію. Грамотний підхід, красиві та актуальні креативи. Команда надає повний звіт з можливістю зустрітися та все обговорити, що доволі важливо.

Грубо кажучи ми розпочинали роботу барбершопа разом із командою welldone і тепер Unity Barbershop приймає близько 150-200 клієнтів на тиждень і входить до ТОП-3 барбершопів міста. Вважаю це дуже крутим результатом за рік і в цьому є величезна заслуга команди welldone.

Богдан Дикий

Власник Unity Barbershop

Ми співпрацюємо з well done вже понад 5 років. Команда чітко розуміє задачі нашого бізнесу та працює з нами на одній хвилі. Разом з well done ми виконали велику кількість задач для різних наших проєктів та продуктів. Вони працювали над неймінгом, брендингом, поліграфією, створенням сайтів та таргетованою рекламою в соцмережах. Приємно мати команду, якій можна довіряти та бачити як зростаємо і ми, і вони. Бажаю агенції успіхів та цікавих проєктів!

Євгеній Яровий

CEO

КОМАНДА, ЯКА СТВОРЮЄ НАДИХАЮЧІ ПРОЄКТИ

Олег Федоришин

Засновник агенції

Роман Дубровський

Засновник агенції

Маріна

SMM-менеджерка

Анжеліка

Копірайтерка

Анастасія

Аккаунт-менеджерка

Олексій

Таргетолог team lead

Ігор

Рroject manager

Анна

Дизайнерка

Маріна

SMM-менеджерка

Анжеліка

Копірайтерка

Та ще 10+

Талановитих спеціалістів

Долучайся!

Актуальні вакансії

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

Розробка сайтів

Пропонуємо замовити створення сайту на вигідних умовах! Команда Well done (м. Дніпро) створила десятки успішних сайтів для різних компаній — скористайтеся й ви послугами досвідчених розробників, які слідують світовим трендам у сфері дизайну, програмування, юзабіліті та SEO-оптимізації.

 • Наша компанія пропонує якісні проекти різної складності.
 • Ми пропонуємо сайт під ключ будь-якого виду — від яскравого лендінгу до потужного багатосторінкового сайту з простим і зрозумілим інтерфейсом.
 • Наші фахівці проконсультують вас, допоможуть визначитися з вибором найкращого варіанту сайту для ваших профільних потреб.

Чому під час створення сайту потрібна допомога фахівців

У мережі безліч сайтів і сотні схожих пропозицій. А інтернет-ресурс має тільки один шанс справити гарне враження на відвідувача. Юзер ухвалює рішення, подобається йому сторінка чи ні, всього за 10 секунд. Тому зручність і якість сайту безпосередньо впливають на конверсію і кількість онлайн-продажів.
Не рідкісні випадки, коли в Україні в одному сегменті з’являються схожі сайти. Їх створюють із шаблонів для CMS, які безплатно або недорого можна завантажити в інтернеті. Але для компаній, які хочуть заявити про себе, це невдалий варіант. Звертаючись до фахівців, ви отримуєте гарантії наступного:

 • Ніде більше в інтернеті не буде ресурсу, як дві краплі води схожого на ваш сайт.
 • Стабільна робота сайту на wordpress у всіх гаджетах в будь-який час. Це важливо. Потенційні клієнти в режимі 24/7/365 можуть відвідувати вашу веб-сторінку з телефонів, планшетів, ноутбуків і ПК.
 • Сайт є вашою візиткою в мережі, і за ним потенційні клієнти та партнери роблять висновок про вашу надійність.

Тому розробка і ведення сайту вимагає ретельного підходу. У цій справі не може бути дрібниць, тут немає місця аматорському підходу. Створення сайтів для просування компанії у мережі потрібно довірити професіоналам.

Чому варто звернутися до Well done

 1. У нашій компанії працюють фахівці найвищої кваліфікації. Ми неодноразово стикалися зі складними завданнями й завжди успішно справлялися з ними.
 2. Ми працюємо не тільки з компаніями з Дніпра. Наші клієнти по всій Україні. Відстань не заважає — усі нюанси, деталі та робочі моменти ми обговорюємо під час ZOOM-конференції.
 3. Клієнти нашої маркетингової агенції залишають конкурентів позаду. Ефективні стратегії просування дозволяють підвищити ROMI(і) бізнесу замовника.
 4. На весь час проекту клієнт отримує персонального account-менеджера, який забезпечує легку комунікацію з десятком фахівців.

Така схема взаємодії забезпечує найкращий результат — створення і просування сайтів під ключ:

 • сильний digital-проект на wordpress;
 • навчання замовника роботі з системою управління ресурсом;
 • цілісна стратегія просування.

Що ми пропонуємо

Ви можете вже сьогодні замовити сайт для ваших потреб. Популярні варіанти:

Лендінг

Пропонуємо замовити розробку сайту лендінгу. Це веб-сторінка з можливістю розширення до повнофункціонального сайту або магазину електронної торгівлі. Розробка сайтів цього формату — одна з найпопулярніших послуг. Такий ресурс використовують для продажу товарів та послуг. Він має високу конверсію і допомагає залучити потенційних клієнтів.

Багатосторінковий сайт

Кінцевою метою сайту компанії є знайомство з нею й отримання прибутку. Зазвичай такі сторінки містять у собі демонстрацію та опис товарів або послуг, іншу корисну інформацію. Ми пропонуємо створити сайт з можливістю онлайн-спілкування, бронювання товарів прямо на сторінці.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин — це сайт з акцентом на продажі. Він зазвичай містить галерею товарів, сторінку оплати, кошик та особистий кабінет. Ви можете продавати товари та послуги власного виробництва, а можете спробувати дропшипінг: перепродаж товарів третім особам зі складу постачальника.

CUSTOM

Розробка сайтів цього виду потрібна, якщо ваш проект відрізняється від інших пропозиції мережі. Такий веб-ресурс дає змогу донести до широкого кола людей важливу інформацію про майбутню подію, опублікувати фото- і відео звіти. Яскравий приклад сайту заходу — це презентація виставки або концерту, кінопрем’єри. Ви можете створити сайт для семінару, конференції, музичного фестивалю та інших заходів

Блог

Пропонуємо замовити унікальний сайт для авторського контенту — статей, фоторепортажів, оглядів. Ведення блогу дає змогу підвищити авторитет власника в індустрії, підвищити трафік і навіть збільшити продажі.

Інформаційний сайт

Веб-сайт, що містить на своїх сторінках новини, публікації, статті. Головна мета такого сайту — слугувати джерелом інформації на конкретну тему або на широкий перелік тем. Онлайн-версії видань і газет — ось лише кілька прикладів інформаційних сайтів.

Як ми працюємо

Команда надає повний цикл послуг зі створення сайтів. Комплексний сервіс передбачає проектування, розробку мобільного та адаптивного дизайну, інтеграцію з бухгалтерськими програмами за потреби, впровадження різних зовнішніх систем.
Детальніше цей процес виглядає так:

 1. Ви розповідаєте нам про побажання та свої вимоги. Ми обмірковуємо деталі та пропонуємо проект, який вирішить завдання.
  Розробка ефективного сайту починається з маркетингового дослідження, під час якого ми аналізуємо бізнес, вивчаємо, хто ваш клієнт, з якою метою він має прийти, і як забезпечити її досягнення. Ми хочемо, щоб ви були № 1 у своїй ніші, тому аналіз конкурентів дає нам змогу виявити їхні слабкі місця, щоб сформувати УТП продукту.
 2. Ви індивідуальні, і ваш сайт буде це відображати.
  На платформі wordpress ми створюємо по-справжньому унікальні та актуальні дизайни на світовому рівні, а не на рівні інших ТОП сайтів у видачі. Всі сайти, що створюються нами, адаптивні, за необхідності вони легко доповнюються і розширюються.
 3. Ви чекаєте на надійне функціонування сайту. А ми продумуємо архітектуру до дрібниць.
  Наші клієнти отримують стабільну роботу за великої кількості інформації, можливість підключення додаткових сервісів і передавання даних між різними системами. Усі роботи ведуться під ключ: від дизайну до публікації на хостингу і тестування. Під кожен проект ми підбираємо відповідне технічне рішення. На створення виділяється окрема команда фахівців — це дає змогу дотримуватися термінів, ціни, якості.
 4. Ви не знаєте, що робити з сайтом далі? Ми допоможемо збільшити конверсію, проведемо грамотну оптимізацію під пошукові системи.
  У процесі розробки сайту беруть участь найкращі SEO-фахівці, які роблять все, щоб сайт максимально швидко з’явився в пошуку. Упродовж усієї роботи над проектом, його також супроводжує маркетолог, щоб сайт був інструментом, який вирішить ваші бізнес-завдання. Також ми можемо взяти на себе управління контентом, адже статична інформація, яка не змінюється роками, не викликає довіри до компанії.
 5. Супровід і гарантії.
  Виготовлення сайту — це тільки половина успіху. З ним потрібно постійно працювати для поліпшення результатів. У цьому вам допоможе наша технічна підтримка, яка відповість на запитання і внесе необхідні правки під час гарантійного періоду. Сервіс містить усунення збоїв, консультації з питань супроводу та адміністрування. Завдяки цьому, ваш сайт буде актуальним і відполірованим до блиску.

Скільки коштує сайт

Вартість сайту «під ключ» залежить від побажань клієнта до оформлення і функціоналу, від обсягу і складності робіт, терміновості розробки. Вартість створення сайту обговорюється із замовником після вивчення всіх деталей і залишається незмінною.
Щоб замовити створення сайту, зв’яжіться з нами зручним способом — телефоном, месенджером, електронною поштою. Також будемо раді бачити вас у нашому офісі у Дніпрі.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ, ЩОБ ОБГОВОРИТИ ПРОЄКТ