Ефективно налаштуємо
таргетовану рекламу у Facebook та Instagram

18

фахівців зі сфери маркетингу та реклами

200+

проєктів по таргету запустили за 7 років

>20

місяців середня  тривалість співпраці

КОМАНДА, ЯКІЙ ВИ МОЖЕТЕ ДОВІРЯТИ

За 7 років роботи ми маємо успішний досвід співпраці більше ніж з 200 різними проєктами. Наші фахівці добре розуміються на побудові стратегій, взаємодії з цільовими аудиторіями та аналітикою.

В середньому, один клієнт співпрацює з нами 20 місяців. Це ознака того, що співпраця приносить результати і вигідна у довгостроковій перспективі.

Ключові принципи роботи well done
01

Об’єднуємо унікальних спеціалістів

Усі члени нашої команди — це експерти у своїй справі, досвід яких допоможе вам заощадити сотні годин та тисячі доларів.

02

Надаємо цілісну стратегію просування

Виходимо за рамки одного каналу та ефективно об’єднуємо одразу 5 рекламних інструментів в єдину систему!

03

Допомагаємо залишити конкурентів позаду

Підвищуємо ROMI(і) вашого бізнесу за допомогою більш ефективних стратегій просування та ніколи не зупиняємось на досягнутому!

04

Перевищуємо очікування

Увага до деталей та скрупульозність — це ключові soft-skills команди, які завжди допомагають нам бути попереду.

05

Надаємо зручний формат комунікації

Маючи лише один контакт нашого account-менеджера ви забудете про розрізнену комунікацію з десятком фахівців, як про жахливий сон.

06

Будуємо довгострокові відносини

Працюємо на результат: 300+ успішно реалізованих проєктів, 80% звернень по рекомендаціях,  середній термін співпраці 20+ місяців.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
ДО СТВОРЕННЯ РЕКЛАМИ

АНАЛІЗ ПРОЄКТУ, ПОКУПЦІВ ТА КОНКУРЕНТІВ

Після спільного обговорення проєкту ми проводимо конкурентний аналіз та описуємо ключові переваги продукту/послуги окремо для кожної цільової аудиторії.

ІНДИВІДУАЛЬНА СТРАТЕГІЯ ПРОСУВАННЯ

Обираємо найкращі інструменти та рекламні зв’язки для досягнення поставлених цілей. На підставі запропонованої стратегії формуємо медіаплан із подальшими прогнозами.

СТАТИЧНІ ТА ВІДЕО БАНЕРИ

Створюємо креативи, які точно зацікавлять вашу ЦА. Ми протестували понад 10 000 оголошень та знаємо, як отримати високу клікабельність. Як правило, CTR наших креативів перевищує 2%.

МИЛОЗВУЧНІ ТЕКСТИ, ЩО ПРОДАЮТЬ

Копірайтинг – ключ до гаманця вашого клієнта ????.
Тому ми використовуємо найефективніші “рекламні формули” і впроваджуємо у тексти психологічні тригери.

ПРОСУНУТІ НАЛАШТУВАННЯ В ADS MANAGER

Ретельно підбираємо “правильні” інтереси та технічні налаштування, щоб реклама потрапляла точно в ціль, а її результати були прозорі та масштабовані.

РЕГУЛЯРНА ТА ПРОЗОРА ЗВІТНІСТЬ

Щомісяця ми формуємо розгорнутий звіт із висновками, планами та графіками. А щопонеділка ви отримаєте в Telegram проміжне зведення за тиждень.

СУПРОВІД ТА МАСШТАБУВАННЯ

Регулярно висуваємо нові гіпотези і працюємо над поліпшенням як кількісних так, і якісних показників для подальшого масштабування результатів.

Вартість налаштування рекламних кампаній

Instagram +

Запуск рекламних кампаній спрямованих на розвиток акаунтів у соцмережах, набір нових передплатників та збільшення залученості аудиторії.

ЛІДОГЕНЕРАЦІЯ

Запуск рекламних кампаній для залучення нових лідів та клієнтів з Instagram та Facebook за допомогою лід форм, авточатів та листування в Direct та Messenger

ЛІДОГЕНЕРАЦІЯ S

Запуск рекламних кампаній для залучення нових лідів та клієнтів із Instagram та Facebook за допомогою лендингу або сайту

E-COMMERCE

Запуск рекламних кампаній для залучення нових замовлень із Instagram та Facebook за допомогою інтернет-магазину

Що про нас кажуть клієнти

Звернулась до well done для створення лендінгу. Було легко та швидко. З першої зустрічі відчули мої побажання та втілили в життя. Проактивний підхід, професіоналізм та швидкість – те, що було мені потрібно. Втілили в життя вже декілька проектів та сміливо раджу друзям та партнерам.

Ірина Палько

Засновник та CEO компанії

Працюємо з well done вже багато років. Наша співпраця почалась зі створення нового сайту та його просування. Наразі команда закриває всі наші потреби з онлайн маркетингу: SEO, контекст, SMM, таргетована реклама, фото та відеозйомки для бренду.

Професійний, та індивідуальний підхід агенції допомагає збільшувати продажі, лояльність клієнтів та клієнтський досвід. Дуже зручно працювати, команда добре знається на своїй справі та завжди на зв’язку!

Павло Середа

Директор з маркетингу

Мене звуть Богдан і я власник Unity Barbershop. З welldone ми працюємо вже рік і я можу сміливо рекомендувати всім цю компанію. Грамотний підхід, красиві та актуальні креативи. Команда надає повний звіт з можливістю зустрітися та все обговорити, що доволі важливо.

Грубо кажучи ми розпочинали роботу барбершопа разом із командою welldone і тепер Unity Barbershop приймає близько 150-200 клієнтів на тиждень і входить до ТОП-3 барбершопів міста. Вважаю це дуже крутим результатом за рік і в цьому є величезна заслуга команди welldone.

Богдан Дикий

Власник Unity Barbershop

Ми співпрацюємо з well done вже понад 5 років. Команда чітко розуміє задачі нашого бізнесу та працює з нами на одній хвилі. Разом з well done ми виконали велику кількість задач для різних наших проєктів та продуктів. Вони працювали над неймінгом, брендингом, поліграфією, створенням сайтів та таргетованою рекламою в соцмережах. Приємно мати команду, якій можна довіряти та бачити як зростаємо і ми, і вони. Бажаю агенції успіхів та цікавих проєктів!

Євгеній Яровий

CEO

Сьогодні серед наших клієнтів

КОМАНДА, ЯКА СТВОРЮЄ НАДИХАЮЧІ ПРОЄКТИ

Олег Федоришин

Засновник агенції

Роман Дубровський

Засновник агенції

Маріна

SMM-менеджерка

Анжеліка

Копірайтерка

Анастасія

Аккаунт-менеджерка

Олексій

Таргетолог team lead

Ігор

Рroject manager

Анна

Дизайнерка

Маріна

SMM-менеджерка

Анжеліка

Копірайтерка

Та ще 10+

Талановитих спеціалістів

Долучайся!

Актуальні вакансії

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ, ЩОБ ОБГОВОРИТИ ПРОЄКТ