Розробка сайту для виробника пластикових боксів UBOX

Клієнт

Ubox — нова торгова марка, створена на базі компанії «Народний Продукт», яка вже 20 років спеціалізується на виробництві пластикових багатоцільових ємностей. Вона регулярно потрапляє в національні рейтинги якості товарів та отримує престижні галузеві премії.

Задачі

01

Сайт

Розробити сучасний, естетично привабливий і адаптивний сайт, який допоможе клієнту автоматизувати обробку замовлень та привернути увагу нової аудиторії, що дозволить легко досліджувати асортимент та переваги кожного товару, функціонуючи як інтуїтивно зрозумілий онлайн-каталог.

02

SMM

Створити стильну Instagram сторінку для зручної комунікації як з B2B клієнтами, так і з роздрібними покупцями.

03

Іміджевий ролик

Розробити рекламний відеоролик, що наочно показуватиме переваги та особливості використання контейнерів.

3D модель

Хоча клієнт вже мав 3D модель, ми запропонували створити вдосконалену та більш сучасну її версію. Наша команда покращила візуальне представлення боксів, підкресливши складні деталі та продемонструвавши усі переваги контейнерів.

Фотосесія

Люди вибирають очима. Правильно підібрані фотознімки привертають увагу користувачів та змушують їх довше залишатися на сайті. Саме тому ми організували професійну зйомку, в якій наочно відобразили сфери застосування боксів.

Відеозйомка

Вважаємо, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому організували повноцінний продакшн іміджевого ролика в 5 різних локаціях, щоб наочно продемонструвати усі переваги продукту.

На все про все пішло 4 знімальні дні, але результат, як бачите, того вартував.

Відео

Дизайн сайту

Надихнувшись фотографіями, відео та особисто протестувавши бокси, дизайнер взявся за роботу над макетом.

З дизайном ми з першого разу попали в точку та зробили візуал, який одразу було затверджено з клієнтом.

Головна сторінка сайту

На головній сторінці користувача зустрічає перелік асортименту та основних переваг боксів, а також слайдер з типами компаній, яким підійдуть контейнери Ubox.

Функціональність боксів

Стисло описали основні переваги та особливості використання контейнерів, не забувши додати трохи гумору. Для генерації зображень цього розділу скористалися штучним інтелектом.

Переваги Ubox

Представили ключові переваги компанії та зробили функціональну анімацію з наочними прикладами продуктів, які можна зберігати в контейнерах.

Продуктові сторінки

Адаптували потреби користувачів в привабливі, інформативні та зрозумілі дизайни товарних сторінок для кожного окремого боксу. Всі вони мають власну візуальну частину, блоки з перевагами, сферами використання та 3D моделями.

Про компанію

Стандартний блок про історію компанії, виробничі особливості та герметичні властивості боксів ми освіжили додаванням відповідних наочних відео фрагментів

Адаптивні версії

Подивіться самі 🙂

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ, ЩОБ ОБГОВОРИТИ ПРОЄКТ

Кейси з розробки сайтів

Дивитись всі роботи
Обговорити проєкт