Розробка інтернет-магазину для бренду одягу MARYMAX

Про клієнта

MARYMAX — заснований в Дніпрі бренд українського функціонального одягу зі складними чистими силуетами, авторським кроєм та ідеальним пошиттям. Компанія має широкий асортимент жіночих та чоловічих моделей та здійснює доставку по всьому світу.

Задачі

Перед нами стояло завдання розробити зручний продаючий сайт з високими показниками конверсії. Нам необхідно було реалізувати наступний функціонал:

  • Зрозумілий процес оформлення
  • Мультимовність та мультивалютність
  • Інтеграція з Fondy
  • Інтеграція з Новою поштою
  • Інтеграція з Telegram
  • Товарний фід
  • Блок «Доповніть лук»
  • Програма лояльності
  • Подарункові сертифікати

Дизайн

Нам пощастило — клієнтка надала не лише чудові знімки товарів, але і референси майбутнього дизайну, адже вона заздалегідь знала, яким саме хоче бачити свій сайт. Акцент був зроблений на мінімалістичний, але стильний, дизайн та привабливі фото.

Хедер та меню

В асортименті бренду присутній як жіночий, так і чоловічий одяг, тому нам потрібно було зробити роздільне меню. Оскільки основа інтернет-магазину – це фото, ми реалізували показ відповідних зображень при наведенні на пункт меню.

Головна сторінка

Перший блок сайту зустрічає користувачів розділами «Він / Вона» та слайдером із категоріями продукції. Далі слідують картки товарів «New / Bestsellers», список топових розділів та іміджеве відео про компанію. Завершальні блоки головної сторінки розповідають про можливість купити подарунковий сертифікат та отримати постійну знижку в рамках програми лояльності.

Сторінка категорії

Сторінка товару

На сторінці товару користувач може ознайомитись з відео-/фотогалереєю, обрати колір та розмір одягу, а також вказати свій зріст.

Сторінка містить розмірну сітку, опис товару, лінк на месенджери для зворотного зв’язку та інформацію про оплату й доставку.

Завершує сторінку блок з рекомендованими товарами для доповнення образу.

Сертифікати

Додали можливість замовити подарункові сертифікати двох доступних видів — «віртуальний та фізичний». Для покупців віртуальної версії налаштували автоматичну email-розсилку з охайним листом, який містить код online сертифіката.

Адаптивні версії

Результат

marymax.shop

Елегантний сайт для зручного онлайн-шопінгу

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ, ЩОБ ОБГОВОРИТИ ПРОЄКТ

Кейси з розробки сайтів

Дивитись всі роботи
Обговорити проєкт