Розробка сайту для житлового комплексу «Городок»

Про проєкт

ЖК «Городок»

Комплекс знаходиться на лівому березі Дніпра. Проєктом заплановано три секції на 400 квартир. У дворі передбачено три ігрові майданчики та зони відпочинку. ЖК «Городок» — це простір для щасливих людей, які цінують спокій і сімейний затишок. Уявіть собі місце, де створені всі умови для комфортного життя, відпочинку, навчання, занять спортом та улюбленою справою.

Сайт

Клієнт звернувся до нас, коли вже було створено архітектурний проект та розпочато будівництво. Нашим завданням було розробити та реалізувати маркетингову стратегію житлового комплексу.

Після запуску сайту ми отримали 131 лід за два тижні без будь-яких платних рекламних каналів!

Задачі

01

Брендинг

Читайте як ми створювали брендинг для ЖК «Городок»

02

Сайт

Під час роботи над проєктом ми враховували, що конкуренція на ринку нерухомості Дніпра дуже зросла. Водночас у ЖК «Городок» є безліч переваг, про які потрібно розповісти.

03

Реклама та SMM

Основою стратегії digital просування ЖК «Городок» виступає комбінація із SMM, таргетованої та контекстної реклами. Детальніше

Подача

На головній сторінці сайту ми зробили акцент на візуальній складовій та показали об’єкт з різних ракурсів, карту району та генплан території ЖК. Кожен блок містить рендери, які займають 100% висоти та ширини екрана.

Адаптивні версіі

Фотоконтент

Результати

Переглянути сайт

gorodok.estate

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ, ЩОБ ОБГОВОРИТИ ПРОЄКТ

Кейси з розробки сайтів

Дивитись всі роботи
Обговорити проєкт