Дизайн інтернет-магазину засобів косметології

Задачі з редизайну

Головна сторінка

Осучаснити зовнішній вигляд і функціональність стартової сторінки для покращення юзабіліті сайту та залучення нових клієнтів.

Сторінки товару

Оновити сторінку кожного окремого товару для покращення візуального сприйняття, зручності взаємодії та підвищення конверсії.

Категорії товару

Переробити сторінку категорії товарів для зручнішого навігаційного досвіду та покращення пошуку потрібних товарів користувачами.

Дизайн

Для того, щоб передати медичну направленість сайту, але при цьому додати йому легкості, ми обрали ніжний лазурний як основний колір. Оновлений дизайн став виглядати свіжо, актуально та попросту краще з погляду користувацького досвіду взаємодії з брендом.

Головна сторінка

Перший блок

  • Фонове тематичне відео, яке відображає ключові аспекти діяльності Emet, створюючи привабливий та інформативний візуальний досвід для користувачів.

Другий блок

  • Інтерактивні банери, що інформують про поточні акції та новинки, стимулюють інтерес та залученість користувачів.

Презентація партнерів

  • Відображення логотипів партнерських брендів для підвищення довіри та авторитету клініки в очах відвідувачів.

Ключові категорії

  • Перелік основних категорій послуг та найбільш популярних товарів, що допомагає користувачам швидко знайти необхідне.

Новини компанії

  • Останні новини та експертні статті, що надають корисну інформацію та підтримують інтерес до діяльності клініки.

Стрічка Instagram

  • Інтеграція з Instagram для демонстрації останніх публікацій, що створює зв’язок з аудиторією та відображає активність клініки в соцмережах.

Сторінка товару

Проаналізувавши цільову аудиторію та поведінку користувачів на сайті, ми запропонували замінити попередній застарілий дизайн на спеціально розроблені лендінги для кожної окремої сторінки товару.

Сторінка товару до редизайну

До

До

До

До

Сторінка товару після редизайну

Після

Після

Після

Після

Аргументація рішення

Користувацький досвід

  • Чітка структура та візуальна привабливість блоків дають користувачам швидкий доступ до інформації та сприяють прийняттю рішення про покупку.

Довіра до продукту

  • Детальна інформація про товар, включаючи сертифікати та відгуки, підвищує довіру до товару та виробника.

Збільшення конверсій

  • Розширений функціонал та інтерактивні елементи (відео, фото «до/після») допомагають переконати потенційних покупців у необхідності придбання товару.

Розкриття інформації

  • Ми чітко розділили інформацію на окремі смислові блоки, що зробило її зручною й легкою для сприйняття та полегшило загальну навігацію.

Оновлена структура сторінки більш грамотно демонструє характеристики та переваги товару, підвищує довіру до виробника, підтверджує безпечність препарату та чітко закриває основні «болі» споживачів.

Адаптивні версії

Результат

За допомогою чітко опрацьованої цільової аудиторії цієї ніші, розуміння її потреб і запитів ми створили сучасний, зручний та інтуїтивно зрозумілий сайт, який сприятиме підвищенню залученості клієнтів та збільшенню конверсій.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ, ЩОБ ОБГОВОРИТИ ПРОЄКТ

Кейси з розробки сайтів

Дивитись всі роботи
Обговорити проєкт